Stojacia lampa čierna s velúrovým odtieňom zelená 55 cm – Classico

Classico, vidiecka stojaca lampa s klasickým / rustikálnym vzhľadom. Vďaka čiernej nohe a klasickému prevedeniu sa perfektne hodí do vášho vidieckeho... viac informácií »
Stojacia lampa čierna s velúrovým odtieňom zelená 55 cm - Classico
Značka: QAZQA
149 EUR
Overiť dostupnosť »
Classico, vidiecka stojaca lampa s klasickým / rustikálnym vzhľadom. Vďaka čiernej nohe a klasickému prevedeniu sa perfektne hodí do vášho vidieckeho...

Classico, vidiecka stojaca lampa s klasickým / rustikálnym vzhľadom. Vďaka čiernej nohe a klasickému prevedeniu sa perfektne hodí do vášho vidieckeho alebo klasického interiéru. Vaša obývacia izba a hala budú vylepšené pomocou Classico! Podlahová lampa má celkovú výšku 160 cm. Tienidlo má priemer 55 cm a výšku 26 cm. Výrobok je dodávaný s káblom s maximálnou dĺžkou 180 cm. Tienidlo je ukončené teplou zelenou farbou, ktorá mu dodáva útulný vzhľad. Skutočný pútač pozornosti vo vašom interiéri! Poskytnite zodpovedajúci svetelný zdroj, ktorý sa hodí do objímky E27 (max. 40 W). Svietidlo môžete stlmiť externým stmievačom. Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmto Classico!

Často hľadaný tovar Stojacia lampa čierna s velúrovým odtieňom zelená 55 cm - Classico od našej známej značky QAZQA je možné kúpiť v aktuálnej ponuke za úplne najnižšiu cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 149 EUR.