Čierny LED reflektor 10W s pohybovým snímačom Premium Farba svetla: Teplá biela 436

Kvalitný produkt Čierny LED reflektor 10W s pohybovým ide nakúpiť aktuálne tu na našich stránkach v populárnej kateogrii led reflektory (led halogén)... viac informácií »
Čierny LED reflektor 10W s pohybovým snímačom Premium Farba svetla: Teplá biela 436
Značka: 123led
16,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný produkt Čierny LED reflektor 10W s pohybovým ide nakúpiť aktuálne tu na našich stránkach v populárnej kateogrii led reflektory (led halogén)...

Kvalitný produkt Čierny LED reflektor 10W s pohybovým ide nakúpiť aktuálne tu na našich stránkach v populárnej kateogrii led reflektory (led halogén) s pohybovým snímačom (pir čidlom)! Teraz si môžete zaobstarať podobné kusy z tejto populárnej kategórie vo výhodnej akcii. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme však aj v ponuke viac výrobkov značky 123led. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov 123led pre vás pripravuje top produkty Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 10W model je schopný nahradiť až 50W halogénový reflektor pri zachovaní rovnakej svietivosti. Je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru možno ľubovoľne nastaviť jeho polohu vďaka polohovateľnému držiaku, ktorý v sebe má už diery pre uchytenie.

Snímač sníma pohyb pod uhlom 120° do vzdialenosti až 8 metrov. Možno u neho nastaviť súmrak (kedy sa reflektor začne spínať), dĺžka zopnutie a citlivosť snímača. Odporúčame inštalovať do výšky 1,8 – 2,5 metrov.

LED reflektor svieti ihneď po zapnutí na plný výkon. Je osadený výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a preto dosahuje vysokej svietivosti. Vďaka hliníkovému šasi sa neprehrieva. Tým je daná dlhá životnosť až 30 000 hodín. Je prachu a vodeodolný. Nie je potrebné meniť halogénová trubice, je teda bezúdržbový.

LED svietidlá sú vhodné na trvalé dennému svietenia maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohol by viesť k strate záruky.

produkt_samsung_banner_sk

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela čierná. Náhrada za 50W reflektor. Rozmery 114.5 x 54.86 x 153.78mm. Svetelný tok 800lm. Typ LED čipu SAMSUNG SMD. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 100°. Výkon 10W. Životnosť až 30 000h. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Index podania farieb >80 Ra. Teplota chormatičnosti 3000K. Teplota chormatičnosti 4000K. Záruka 60 mesiacov. Dĺžka kábla 1 meter. . . .

Veľmi obľúbený tovar Čierny LED reflektor 10W s pohybovým snímačom Premium Farba svetla: Teplá biela 436 od poprednej značky 123led je možné získať v našej internetovej ponuke v zľave! Akčné ceny od 16,49 EUR.
Ďalšie produkty z kategórie LED reflektory (LED halogén) s pohybovým snímačom (PIR čidlom)