Statív na stojane čierny so žltým odtieňom a zlatom 50 cm – Puros

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Okrovožltá farba tieňa vnáša do vášho... viac informácií »
Statív na stojane čierny so žltým odtieňom a zlatom 50 cm - Puros
Značka: QAZQA
135 EUR
Overiť dostupnosť »
S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Okrovožltá farba tieňa vnáša do vášho...

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Okrovožltá farba tieňa vnáša do vášho domova leto! Tienidlo má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Lampa má celkovú výšku 145 cm. Podstavec má priemer 45 cm. Výrobok sa dodáva s káblom s maximálnou dĺžkou 320 cm. Svietidlo je tiež stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky); takže si večer urobte s Purosom mimoriadne útulný! Doplňte svoju podlahovú lampu o pekný svetelný zdroj, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 60 W), je potrebné ho objednať zvlášť. Nechajte svoju obývaciu izbu žiariť týmito Puros!
Veľa podarený produkt Statív na stojane čierny so žltým odtieňom a zlatom 50 cm – Puros môžete získať ešte tu na stránkach v rubrike stojace lampy. Získajte výnimočné produkty v spomínanej rubrike vo výpredajovej akcii!

Kvalitný a žiadaný kus Statív na stojane čierny so žltým odtieňom a zlatom 50 cm - Puros od obľúbenej značky so zárukou kvality QAZQA dostanete práve dnes lacno! Na našej stránke za 135 EUR.