Vidiecke stropné svietidlo čierne 70 cm – bubon

Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym čiernym tienidlom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne... viac informácií »
Vidiecke stropné svietidlo čierne 70 cm - bubon
Značka: QAZQA
91 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym čiernym tienidlom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne...

Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym čiernym tienidlom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne ukončené matnou sklenenou doskou na spodnej strane, čo v dome vytvára pokojný svetelný efekt. Svietidlo má priemer 70 cm a výšku 13 cm. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Doplníte svoj bubon šiestimi svetelnými zdrojmi, ktoré sa zmestia do objímky E27 (každý max. 40 W). Príjemné stropné svietidlo v každej miestnosti v dome!

Najpredávanejší produkt Vidiecke stropné svietidlo čierne 70 cm - bubon od známej značky QAZQA možno získať aktuálne na webe za parádnu cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 91 EUR.