Stojací lampa statív čierna s tienidlom kvetinový vzor 50 cm – Puros

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Kvetinový dizajn kapucne vnáša do vášho... viac informácií »
Stojací lampa statív čierna s tienidlom kvetinový vzor 50 cm - Puros
Značka: QAZQA
169 EUR
Overiť dostupnosť »
S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Kvetinový dizajn kapucne vnáša do vášho...

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Kvetinový dizajn kapucne vnáša do vášho domova leto! Tienidlo má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Lampa má celkovú výšku 145 cm. Podstavec má priemer 45 cm. Výrobok sa dodáva s káblom s maximálnou dĺžkou 320 cm. Svietidlo je tiež stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky); takže si večer urobte s Purosom mimoriadne útulný! Doplňte svoju podlahovú lampu o pekný svetelný zdroj, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 60 W), je potrebné ho objednať zvlášť. Nechajte svoju obývaciu izbu žiariť týmito Puros!Exkluzívny produkt Stojací lampa statív čierna s tienidlom kvetinový vzor 50 cm – možno zakúpiť bezstarostne tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike stojace lampy. Teraz môžete nájsť obľúbené produkty z tejto kateógrie za výhodnú cenu! Vehlasná značka QAZQA pre svojich zákazníkov poskytuje skvelý sortiment za rozumné peniaze.

Úplne jedinečný produkt Stojací lampa statív čierna s tienidlom kvetinový vzor 50 cm - Puros od značky so skvelou reputáciou QAZQA môžete zohnať momentálne na webe lacno. Práve teraz za 169 EUR.