Stropné svietidlo Katrin IP44, chróm

Výnimočné stropné svietidlo Katrin, ktoré vytvára nadšenie Toto exkluzívne stropné svietidlo Katrin IP44 poskytuje štýlové svetelné efekty vo... viac informácií »
Stropné svietidlo Katrin IP44
Značka: Hufnagel
170 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočné stropné svietidlo Katrin, ktoré vytvára nadšenie Toto exkluzívne stropné svietidlo Katrin IP44 poskytuje štýlové svetelné efekty vo...

Výnimočné stropné svietidlo Katrin, ktoré vytvára nadšenie Toto exkluzívne stropné svietidlo Katrin IP44 poskytuje štýlové svetelné efekty vo všetkých miestnostiach. Táto krásna lampa je tiež zvláštnym zvýraznením vo vlhkých miestnostiach, suterénoch a schodiskách a pozýva vás sa na ňu pozrieť. Matné biele opálové sklo s pochrómovanou kovovou hranou svieti v jasnom svetle a poskytuje tak vynikajúce osvetlenie. Pôvabná lampa je navyše stmievateľná. Tvarovo a jasne – svietidlo pre nádherné prostredie Praktická bajonetová západka uľahčuje výmenu zdroja svetla. Moderné stropné svietidlo je tiež vybavené ochranou proti striekajúcej vode a vyznačuje sa jedinečnou kvalitou a kvalitným spracovaním materiálu. Dizajnovo orientované a ručne fúkané – vyrobené v Nemecku.

Super produkt Stropné svietidlo Katrin IP44, chróm od známej značky Hufnagel je možné ľahko získať zrovna za úžasnú cenu! V súčasnosti za cenu 170 EUR.