Chodníkové svetlo Candela, 100 cm, bez snímača

Jednoduché cestné svietidlo Candela v dizajne kocky vyrobené z hliníka Candela je štýlové cestné svetlo, ktoré sa dokonale hodí na terasu alebo do... viac informácií »
Chodníkové svetlo Candela
Značka: Globo
110 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoduché cestné svietidlo Candela v dizajne kocky vyrobené z hliníka Candela je štýlové cestné svetlo, ktoré sa dokonale hodí na terasu alebo do...

Jednoduché cestné svietidlo Candela v dizajne kocky vyrobené z hliníka Candela je štýlové cestné svetlo, ktoré sa dokonale hodí na terasu alebo do záhrady. Svietidlo v tvare kocky je vyrobené z hliníka a má matný čierny povrch. Vnútri tela svietidla sa nachádza tienidlo z plastu. Toto tienidlo je možné namontovať na vhodné lampy a jeho priehľadné sfarbenie umožňuje jasný pohľad na lampu. Na dosiahnutie harmonického celkového dojmu možno svietidlo Candela kombinovať s ďalšími svietidlami z tejto série.
Dizajnový tovar dá sa zaobstarať pohodlne na našich stránkach v obľúbenej kategórii osvetlenie príjazdovej cesty! Teraz môžete získať úplne nové výrobky v spomínanej kategórii ľahko online! U zákazníkov obľúbená značka Globo vás a vašich blízkych obohatí o prvotriedny produkty. U nás ponúkame viac, máme v ponuke však tiež viac výrobkov značky Globo. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný tovar Chodníkové svetlo Candela, 100 cm, bez snímača od kvalitnej značky Globo k dispozícii práve dnes za mimoriadne nízku cenu. Práve teraz za skvelú cenu 110 EUR.