Chodníkové svetlo Boston, výška 80 cm, so snímačom

Tento zľavnený produkt Chodníkové svetlo Boston, výška 80 cm, so snímačom dostanete priamo na webe umiestnený v rubrike osvetlenie príjazdovej... viac informácií »
Chodníkové svetlo Boston
Značka: Globo
55 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento zľavnený produkt Chodníkové svetlo Boston, výška 80 cm, so snímačom dostanete priamo na webe umiestnený v rubrike osvetlenie príjazdovej...

Tento zľavnený produkt Chodníkové svetlo Boston, výška 80 cm, so snímačom dostanete priamo na webe umiestnený v rubrike osvetlenie príjazdovej cesty! Teraz si môžete vybrať unikátne produkty z tejto známej sekcie za extra cenu.
Moderné cestné svetlo Boston z robustnej nehrdzavejúcej ocele so senzorom pohybu Cestné svetlo Boston presvedčí svojím štíhlym dizajnom, ktorý sa dobre začlení do prostredia vonkajšieho priestoru. Svietidlo pozostáva zo štíhleho tela vyrobeného z nehrdzavejúcej ocele, v ktorého hornej časti je plastový prvok slúžiaci ako tienidlo. Môže byť vybavená vhodným svetelným zdrojom podľa výberu, ktorý poskytuje vhodné svetlo bez oslnenia. Okrem toho je svietidlo Boston Path vybavené snímačom pohybu, ktorý veľmi uľahčuje ovládanie svetla. Trieda ochrany IP44 chráni svietidlo pred striekajúcou vodou a nehrdzavejúca oceľ mu dodáva odolný charakter. Na dosiahnutie harmonického celkového dojmu možno svietidlá Boston kombinovať s ďalšími svietidlami z tejto série. Technické údaje snímača: – Uhol detekcie 90 – Rozsah 8 m

Exkluzívny produkt Chodníkové svetlo Boston, výška 80 cm, so snímačom od obľúbeného výrobcu Globo je možné ľahko získať v súčasnosti až neuveriteľne lacno! Momentálne v akcii za 55 EUR.