Chodníkové LED svietidlo Lilia, výška 75 cm

Dizajnový tovar Chodníkové LED svietidlo Lilia, nájdete pohodlne na webe v sekcii osvetlenie príjazdovej cesty. Nájdite si podobné výrobky z tejto... viac informácií »
Chodníkové LED svietidlo Lilia
Značka: Heitronic
150 EUR160 EUR Zľava -6%
Overiť dostupnosť »
Dizajnový tovar Chodníkové LED svietidlo Lilia, nájdete pohodlne na webe v sekcii osvetlenie príjazdovej cesty. Nájdite si podobné výrobky z tejto...

Dizajnový tovar Chodníkové LED svietidlo Lilia, nájdete pohodlne na webe v sekcii osvetlenie príjazdovej cesty. Nájdite si podobné výrobky z tejto populárnej sekcie vo výhodnej akcii. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však tiež viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Heitronic. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. LED cestné svetlo Lilia s vyžarovaním svetla na troch stranách Cestné svetlo Lilia v grafitovej farbe je vybavené teplými bielymi LED diódami a je ideálne na osvetlenie chodníkov alebo záhrad vo verejných a súkromných priestoroch. V súlade s triedou ochrany IP54 je chránený proti striekajúcej vode a prachu. Ako materiál sa používa hliník s práškovým nástrekom, vďaka ktorému sa cesta vyznačuje moderným a robustným dojmom. Ako špeciálna vlastnosť má cestné svetlo vyžarovanie svetla z troch strán. Úzke, matné pruhy prechádzajú telom v pravidelných intervaloch kolmo. Lilia má integrovaný predradník LED a dodáva sa s káblovým konektorom (trieda ochrany IP68).

Tento kvalitný a lacný produkt Chodníkové LED svietidlo Lilia, výška 75 cm od spoločnosti s popredným postavením na trhu Heitronic ľahko zaobstaráte momentálne na webe za úžasnú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 150 EUR.