Chincová stolná lampa Royce 57 cm krémová

Ušľachtilá kompozícia klasických tvarov a prírodných farieb - stolová lampa Royce Royce je stolová lampa, ktorá sa skladá z klasického textilného... viac informácií »
Chincová stolná lampa Royce 57 cm krémová
Ušľachtilá kompozícia klasických tvarov a prírodných farieb - stolová lampa Royce Royce je stolová lampa, ktorá sa skladá z klasického textilného...

Ušľachtilá kompozícia klasických tvarov a prírodných farieb – stolová lampa Royce Royce je stolová lampa, ktorá sa skladá z klasického textilného tienidlo na lampu vyrobeného z chintzu a pätice žiarovky vyrobenej z mosadze. Patica žiarovky je navrhnutá s matným povrchom a lesklými akcentmi, vďaka čomu vyzerá mimoriadne elegantne. Krémovo zafarbené textilné tienidlo na lampu sa smerom dole rozširuje a svetlo jemne vyžaruje, čím v miestnosti vytvára akcenty teplého svetla. Royce je ideálny ako doplnkové osvetlenie obývacích izieb s moderným alebo klasickým nábytkom. Svetelný zdroj je možné zapnúť a vypnúť pomocou nainštalovaného káblového spínača. Vyrobené v Nemecku. Tento exkluzívny produkt možno zohnať priamo na našich stránkach umiestnený v sekcii stolové lampy. Pozrite sa na nové produkty z tejto známej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu!

Akčný produkt Chincová stolná lampa Royce 57 cm krémová od známeho popredného výrobcu Hufnagel môžete dostať u nás teraz za skvelú cenu. Ponuka už od 310 EUR.