Chincová stolná lampa Royce 44 cm krémová

Ušľachtilá kompozícia klasických tvarov a prírodných farieb - stolová lampa Royce Royce je stolová lampa, ktorá sa skladá z klasického textilného... viac informácií »
Chincová stolná lampa Royce 44 cm krémová
Značka: Hufnagel
290 EUR
Overiť dostupnosť »
Ušľachtilá kompozícia klasických tvarov a prírodných farieb - stolová lampa Royce Royce je stolová lampa, ktorá sa skladá z klasického textilného...

Ušľachtilá kompozícia klasických tvarov a prírodných farieb – stolová lampa Royce Royce je stolová lampa, ktorá sa skladá z klasického textilného tienidlo na lampu vyrobeného z chintzu a pätice žiarovky vyrobenej z mosadze. Patica žiarovky je navrhnutá s matným povrchom a lesklými akcentmi, vďaka čomu vyzerá mimoriadne elegantne. Krémovo zafarbené textilné tienidlo na lampu sa smerom dole rozširuje a svetlo jemne vyžaruje, čím v miestnosti vytvára akcenty teplého svetla. Royce je ideálny ako doplnkové osvetlenie obývacích izieb s moderným alebo klasickým nábytkom. Svetelný zdroj je možné zapnúť a vypnúť pomocou nainštalovaného káblového spínača. Vyrobené v Nemecku. Kvalitný a veľmi žiadaný kus Chincová stolná lampa Royce 44 cm krémová máte možnosť dostať teraz u nás v kategórii stolové lampy! Teraz kúpite ešte iné produkty z našej rubriky za skvelú cenu! To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Hufnagel. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ Hufnagel pre svojich zákazníkov poskytuje veľmi kvalitný sortiment. A to je ešte len začiatok!

Veľmi žiadaný produkt Chincová stolná lampa Royce 44 cm krémová od známej kvalitnej značky Hufnagel je k dostaniu zde teraz vo výhodnej akcii. V súčasnosti za cenu 290 EUR.