Lucande Jorna stropné svietidlo 3-pl kábel červený

Elegantné stropné svietidlo Jorna s čiernym rámom a červenými textilnými káblami, tri žiarovky Jorna je krásnym pútačom, ktorý získava svoje... viac informácií »
Lucande Jorna stropné svietidlo 3-pl kábel červený
Značka: Lucande
40 EUR65 EUR Zľava -39%
Overiť dostupnosť »
Elegantné stropné svietidlo Jorna s čiernym rámom a červenými textilnými káblami, tri žiarovky Jorna je krásnym pútačom, ktorý získava svoje...

Elegantné stropné svietidlo Jorna s čiernym rámom a červenými textilnými káblami, tri žiarovky Jorna je krásnym pútačom, ktorý získava svoje pútavé kvality najmä prostredníctvom ikonického dizajnu. Z kruhového stropného držiaka siahajú tri čierne, zakrivené kovové ramená do slučky. Červené textilné káble poskytujú špeciálny farebný kontrast, dajú sa ľubovoľne umiestniť a môžu sa vhodne zavesiť do kovových slučiek. Káble idú do troch zásuviek pre žiarovky E27, ktoré je možné zvoliť jednotlivo a na celkovom obrázku majú veľkú prítomnosť. Pre harmonický vzhľad sa odporúčajú najmä žiarovky vo formáte G95, ktoré majú väčšie rozmery. Dizajn stropného svietidla je vďaka materiálovo vhodnému dizajnu minimalistický a má domácu a dekoratívnu nôtu. Jorna tiež veľmi dobre zapadá do trendu priemyselného života a perfektne sa integruje do zodpovedajúceho štýlu. Vďaka svojej jedinečnosti a veľmi štýlovému vzhľadu je stropná lampa Jorna zdrojom svetla, ktorý je vyrobený pre individualistov, ktorí vždy hľadajú niečo zvláštne pre svoje zariadenie!

Podarený kus Lucande Jorna stropné svietidlo 3-pl kábel červený od top výrobcu Lucande môžete nájsť aktuálne na našej webovej stránke za výhodné peniaze! Momentálne k dispozícii za 40 EUR.