Centrálne napájanie Volare 2-fáz. koľajnica, biela

Stredový prívod pre koľajnice 2-fázového systému vodičov Volare Tento stredový prívod je určený na napájanie 2-fázového koľajnicového systému... viac informácií »
Centrálne napájanie Volare 2-fáz. koľajnica
Značka: Molto Luce
180 EUR
Overiť dostupnosť »
Stredový prívod pre koľajnice 2-fázového systému vodičov Volare Tento stredový prívod je určený na napájanie 2-fázového koľajnicového systému...

Stredový prívod pre koľajnice 2-fázového systému vodičov Volare Tento stredový prívod je určený na napájanie 2-fázového koľajnicového systému Volare a mal by sa používať s inštalačnou hadicou s priemerom max. 16 mm.
Úplne unikátny produkt možno zakúpiť ľahko tu na stránkach v populárnej rubrike koľajnicové svetelné systémy. Teraz získate ostatné kusy v spomínanej sekcii za priaznivú cenu. To ale nie je všetko, náš sortiment je široký! U nás nájdete ďalšie vybrané produkty od výrobcu Molto Luce. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný produkt Centrálne napájanie Volare 2-fáz. koľajnica, biela od spoločnosti so skvelým menom Molto Luce pohodlne zoženiete u nás právě za dobrú cenu! Výhodne za cenu 180 EUR.