Centrálne napáj. Volare kábel 1m baldachýn čierna

Stredový prívod so strieškou a káblom pre 2-fázový koľajový systém Volare Tento stredový prívod je vybavený skracovacím káblom a strieškou. To... viac informácií »
Centrálne napáj. Volare kábel 1m baldachýn čierna
Stredový prívod so strieškou a káblom pre 2-fázový koľajový systém Volare Tento stredový prívod je vybavený skracovacím káblom a strieškou. To...

Stredový prívod so strieškou a káblom pre 2-fázový koľajový systém Volare Tento stredový prívod je vybavený skracovacím káblom a strieškou. To znamená, že koľajnicu dvojfázového koľajnicového systému Volare možno bez problémov dodať aj v zavesenom vyhotovení alebo s nevýhodne umiestneným stropným vývodom. – Možno skrátiť podľa potreby, 5 x 1,0 mm²
Žiadaný tovar Centrálne napáj. Volare kábel 1m baldachýn čierna máte možnosť získať už dnes na našom webe v obľúbenej sekcii koľajnicové svetelné systémy! Teraz môžete nájsť výnimočné výrobky z tejto sekcie za outletovú cenu!

Tento neodolateľný produkt Centrálne napáj. Volare kábel 1m baldachýn čierna od výrobcu so zárukou kvality Molto Luce máte možnosť dostať práve teraz na našej webovej stránke vo výpredajové akciu. Momentálne k dispozícii za 210 EUR.