Nástenné LED Stiff TW so stmievačom CCT 36,5 cm

Kovové LED nástenné svietidlo Stiff TW s dotykovým stmievačom a nastaviteľnou farba svetla LED nástenné svietidlo Stiff TW sa prezentuje ako moderný... viac informácií »
Nástenné LED Stiff TW so stmievačom CCT 36
Kovové LED nástenné svietidlo Stiff TW s dotykovým stmievačom a nastaviteľnou farba svetla LED nástenné svietidlo Stiff TW sa prezentuje ako moderný...

Kovové LED nástenné svietidlo Stiff TW s dotykovým stmievačom a nastaviteľnou farba svetla LED nástenné svietidlo Stiff TW sa prezentuje ako moderný svetelný zdroj pre obývacie izby a salóniky, a to vizuálne aj funkčne. Dlhý zakrivený svetelný prvok má akrylový akrylový kryt. Môže sa otáčať tak, aby bol buď v jednej rovine, alebo krížom pred nástenným držiakom. Montáž je možné vykonať vo zvislej alebo vodorovnej orientácii. Svetelný výkon je možné plynule regulovať pomocou tlačidla na ráme. Okrem toho je možné farba svetla nastaviť aj v troch stupňoch na 2 700 K, 3 350 K alebo 4 000 K.

Výnimočný a žiadaný produkt Nástenné LED Stiff TW so stmievačom CCT 36,5 cm od našej známej značky FISCHER & HONSEL zaobstaráte práve dnes v zľave. Akčná cena už od 140 EUR.