Paul Neuhaus Palma stropné LED svetlo CCT 2 kruhy

LED stropné svietidlo Palma s dvoma krúžkami na drevenom dekoračnom paneli, CCT, diaľkové ovládanie Dva rôzne veľké úzke krúžky z hliníka so... viac informácií »
Paul Neuhaus Palma stropné LED svetlo CCT 2 kruhy
Značka: Paul Neuhaus
199,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stropné svietidlo Palma s dvoma krúžkami na drevenom dekoračnom paneli, CCT, diaľkové ovládanie Dva rôzne veľké úzke krúžky z hliníka so...

LED stropné svietidlo Palma s dvoma krúžkami na drevenom dekoračnom paneli, CCT, diaľkové ovládanie Dva rôzne veľké úzke krúžky z hliníka so satinovanými krytmi boli v stropnom svietidle Palma LED pripevnené k obdĺžnikovej kovovej doske s dekorom dreva. Táto kombinácia robí zo stropného svietidla LED moderné svietidlo do mnohých priestorov. Horný, väčší prstenec sa dá otáčať, čo umožňuje mierne meniť tvar svietidla, spodný prstenec je pevný. Osvetlenie pomocou stropného svietidla LED Palma možno veľmi flexibilne navrhnúť pomocou dodaného diaľkového ovládania. Okrem regulácie teploty farieb CCT, ktorá umožňuje výber farby svetla medzi teplou bielou a univerzálnou bielou, možno svetlo plynule stmievať a nastaviť nočné svetlo. Svietidlo je vybavené pamäťovou funkciou, takže zvolené nastavenie svetla sa uloží až do ďalšieho zapnutia.

Kvalitný a obľúbený tovar Paul Neuhaus Palma stropné LED svetlo CCT 2 kruhy od poprednej značky Paul Neuhaus možno získať práve teraz na našej webovej stránke za najnižšiu cenu. Teraz zaobstaráte len za 199,90 EUR.