lightservice.sk

LED Solution Mi-Light MiBoxer WIFI+RF Prijímač 2v1 pre jednofarebné a CCT LED pásiky FUT035WPLUS

Vysokokvalitný tovar LED Solution Mi-Light MiBoxer WIFI+RF Prijímač 2v1 pre jednofarebné a CCT LED pásiky FUT035WPLUS od nášho známeho výrobcu LED Solution možno získať u nás teraz so zľavou! K dispozícii teraz v predaji za 26,82 EUR.
LED Solution Mi-Light MiBoxer WIFI+RF Prijímač 2v1 pre jednofarebné a CCT LED pásiky FUT035WPLUS

Popis produktu

Prijímač a stmievač pre LED produkty radu Mi-Light / MiBoxer, ktorý komunikuje cez WiFi signál na protokole TUYA. Prijímač môže byť ukrytý (za stenou, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Prijímač má 2 výstupy a je možné ním ovládať:

  • Jednofarebné LED pásiky
  • CCT LED pásiky

Prijímač je kompatibilný so všetkými ovládačmi radu Mi-Light. Riadiaca jednotka podporuje asistentov hlasového ovládania Amazon Alexa a Google Assistant bez nutnosti zakúpenia 2,4GHz brány.

Vždy každopádne odporúčame ponechať si balenie a v prípade nespokojnosti alebo nekompatibility s iným Vašim systémom je možné do 14 dní tovar vrátiť.

Osvetlenie týmto prijímačom môžete teda zároveň ovládať:

Vlastnosti a výhody prijímača Mi-Light:

  • Prijímač pracuje na frekvencii WiFi + 2,4 GHz, s dosahom až 30m.
  • Vďaka technológii Bluetooth môžete zariadenie ovládať na krátku vzdialenosť.
  • V prípade zapojenia viacerých prijímačov na jedno diaľkové ovládanie sa prijímače medzi sebou synchronizujú a reagujú spoločne.
  • Pri zapnutí má osvetlenie plynulý nástup a pri vypnutí plynulé zhasnutie.
  • Prijímač si pamätá posledný nastavený stav.
  • Malé rozmery uľahčia uloženie prijímača.
  • Veľké množstvo nastavení cez aplikáciu Miboxer SMART.

Na ovládanie viacerých okruhov je nutné použiť jeden prijímač na každý okruh. Na každý prijímač je možné napárovať až 10 rôznych ovládačov radu Mi-Light a tak ovládať z niekoľkých miest.

Odporúčame prijímač, inštalovať v min. 30-50 cm vzdialenosti od zdroja rušenia, teda napr.: (kovových konštrukcií, napätie AC 230V, transformátorov, LED driverov, AL profilov atď.), Pokiaľ je to možné, tak prijímač natočiť textom smerom k ovládaču. Prijímač môže byť ukrytý (za stenou, sadrokartónom či v skrini), priamy pohľad ovládača na prijímač nie je nutný.

Ďalšie parametre: Rozmery 74,5 x 36 x 17mm. Vstupné napätie DC 12-24V. Dosah až 30m. Prenosová frekvencia 2,4GHz + WiFi. Prúdové zaťaženie 12A (12V 144W, 24V 288W). Kompatibilné aplikácie TUYA, Miboxer SMART. Hlasové ovládanie Amazon Alexa, Google Assistant. Protokol Bluetooth Bluetooth 4.2. . . . . . . . . . . . .