BRUMBERG Wall Kit68 zapustené ploché okrúhle biela

Okrúhle orientačné svetlo pre inštaláciu do krabice spotrebiča - zapustené svietidlo Wall Kit68 Nástenné svietidlo Wall Kit68 je vybavené LED... viac informácií »
BRUMBERG Wall Kit68 zapustené ploché okrúhle biela
Značka: BRUMBERG
100 EUR140 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
Okrúhle orientačné svetlo pre inštaláciu do krabice spotrebiča - zapustené svietidlo Wall Kit68 Nástenné svietidlo Wall Kit68 je vybavené LED...

Okrúhle orientačné svetlo pre inštaláciu do krabice spotrebiča – zapustené svietidlo Wall Kit68 Nástenné svietidlo Wall Kit68 je vybavené LED diódami, ktorých teplé biele svetlo vyžaruje cez plochý matný difúzor. To poskytuje diskrétnu pomôcku pri orientácii, najmä na chodbách a schodiskách. Kruhový kryt je vyrobený z hliníka. Nástenná súprava68 je určená na priame pripojenie 230 V v krabiciach zariadení. – Minimálna veľkosť škatule na zariadenie: Ø 6,8 cm, hĺbka 6,5 cm – Vrátane ovládacieho zariadenia – Dodáva sa bez škatule s príslušenstvom
Obľúbený a akčný produkt BRUMBERG Wall Kit68 zapustené ploché okrúhle biela dostanete ľahko na webe zaradený v kategórii komerčné svietidlá! Pripravili sme zľavnené výrobky zo spomínanej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov od dodávateľa BRUMBERG. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a veľmi žiadaný kus BRUMBERG Wall Kit68 zapustené ploché okrúhle biela od kvalitnej spoločnosti BRUMBERG môžete pohodlne získať teraz v ponuke skutočne výhodne! Akčné ceny od 100 EUR.