BRUMBERG sada hliníkový profil pre LED pásiky

Sada upevňovacích profilov pre pásky QualityFlex® LED pásik QualityFlex® je prilepený na hliníkový profil. Hliník zabezpečuje požadovaný odvod... viac informácií »
BRUMBERG sada hliníkový profil pre LED pásiky
Značka: BRUMBERG
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada upevňovacích profilov pre pásky QualityFlex® LED pásik QualityFlex® je prilepený na hliníkový profil. Hliník zabezpečuje požadovaný odvod...

Sada upevňovacích profilov pre pásky QualityFlex® LED pásik QualityFlex® je prilepený na hliníkový profil. Hliník zabezpečuje požadovaný odvod tepla. S vkladacím opálovým krytom možno dosiahnuť rozptyl pre mimoriadne mäkké svetlo. Upevňovacie svorky umožňujú montáž na steny a nábytok. – Rozsah dodávky: 2 x 250 cm hliníkový profil, štyri koncové krytky, dvanásť upevňovacích svoriek, 2 x 250 cm opálový kryt
Veľmi žiadaný tovar môžete kúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii profily pre led pásky! Teraz kúpite ešte ostatné výrobky z tejto známej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu.

Obľúbený a akčný produkt BRUMBERG sada hliníkový profil pre LED pásiky od dodávateľa s dlhou históriou BRUMBERG môžete pohodlne kúpiť v aktuálnej ponuke až neuveriteľne lacno! Teraz môžete získať za skvelú cenu 64,90 EUR.