BRUMBERG QualityFlex® LED pásik sada 5m 48W 4 100K

Vysoko svietivý LED pásik QualityFlex® na profilovú montáž Tento LED pásik, ktorý sa dá skrátiť, je ideálny na osvetlenie dlhých úsekov na... viac informácií »
BRUMBERG QualityFlex® LED pásik sada 5m 48W 4 100K
Značka: BRUMBERG
120 EUR160 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Vysoko svietivý LED pásik QualityFlex® na profilovú montáž Tento LED pásik, ktorý sa dá skrátiť, je ideálny na osvetlenie dlhých úsekov na...

Vysoko svietivý LED pásik QualityFlex® na profilovú montáž Tento LED pásik, ktorý sa dá skrátiť, je ideálny na osvetlenie dlhých úsekov na doplnkové alebo akcentové osvetlenie v moderných interiéroch. QualityFlex® ukazuje svoje silné stránky najmä ako nepriamy zdroj svetla nad alebo za výstupkami a nábytkom, ako sú dlhé kuchynské linky, skrinky alebo police na nápoje v baroch. LED pás nie je vhodný na priame nalepenie na nábytok alebo steny. Potrebné sú vhodné hliníkové profily (pozri príslušenstvo). – Rozsah dodávky: 500 cm LED pás, obojstranná 3M lepiaca páska, pripojovacie káble 350 cm na oboch stranách (pripájané), dva pripojovacie káble 150 cm (plug & play), jeden napájací zdroj. – Okolitá teplota: – 10 až + 40 °C Lacný produkt máte možnosť nakúpiť práve tu na našich stránkach umiestnený v kategórii kompletná sada led pásikov. Pozrite sa na obľúbené kúsky v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke ďalšie vybrané produkty od výrobcu BRUMBERG. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Tento výnimočný výrobca BRUMBERG obohatí vás vynikajúce produkty Nakupujte, kým je tovar sladom.

V zľave produkt BRUMBERG QualityFlex® LED pásik sada 5m 48W 4 100K od výrobcu so zárukou kvality BRUMBERG ľahko zoženiete na našich stránkach teraz práve za úžasnú cenu. Lacno za 120 EUR.