BRUMBERG LED bodové svetlá okrúhle čierna 2700K

Otočné LED vstavané reflektory okrúhleho tvaru Toto LED bodové svietidlo je moderné a flexibilné stropné svietidlo na zabudovanie do podhľadu v... viac informácií »
BRUMBERG LED bodové svetlá okrúhle čierna 2700K
Značka: BRUMBERG
75 EUR100 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Otočné LED vstavané reflektory okrúhleho tvaru Toto LED bodové svietidlo je moderné a flexibilné stropné svietidlo na zabudovanie do podhľadu v...

Otočné LED vstavané reflektory okrúhleho tvaru Toto LED bodové svietidlo je moderné a flexibilné stropné svietidlo na zabudovanie do podhľadu v hoteloch a reštauráciách, ako aj v súkromných domoch. Montuje sa bez použitia náradia pomocou dvoch upevňovacích pružín. Kruhové svietidlo vyrobené z hliníka má dookola otočnú hlavicu, ktorá je vybavená teplými bielymi LED diódami. – Vrátane nestmievateľného konvertora LED – Uhol lúča: 38 – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 1,3 cm Tento unikátny kus BRUMBERG LED bodové svetlá dostanete práve teraz na našom webe umiestnený v rubrike podhľadové svietidlá! Teraz získate nové produkty z tejto obľúbenej rubriky v akcii. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás nájdete ďalší skvelý tovar značky BRUMBERG. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný výrobca BRUMBERG pre svojich zákazníkov poskytuje špičkové produkty.

Tento veľmi obľúbený výrobok BRUMBERG LED bodové svetlá okrúhle čierna 2700K od skvelého a známeho výrobcu BRUMBERG môžete pohodlne získať v našej online ponuke extra so zľavou. V súčasnosti za skvelú cenu 75 EUR.