BRUMBERG BB03 bodové nestmievateľné, chróm

Okrúhle LED vstavané reflektory BB03 s otočnou hlavou Okrúhle zapustené svietidlo BB03 z hliníka je vybavené teplými bielymi LED diódami. Tie sú... viac informácií »
BRUMBERG BB03 bodové nestmievateľné
Značka: BRUMBERG
40 EUR60 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Okrúhle LED vstavané reflektory BB03 s otočnou hlavou Okrúhle zapustené svietidlo BB03 z hliníka je vybavené teplými bielymi LED diódami. Tie sú...

Okrúhle LED vstavané reflektory BB03 s otočnou hlavou Okrúhle zapustené svietidlo BB03 z hliníka je vybavené teplými bielymi LED diódami. Tie sú umiestnené v hlave svietidla, ktorú možno posúvať do všetkých strán, čo umožňuje nasmerovať svetlo podľa potreby. Jednoduchý vzhľad s lesklým reflektorom ladí s modernými koncepciami nábytku; nad kuchynskou linkou, ako aj na hotelovej chodbe je BB03 vhodným svietidlom. BB03 sa upevňuje do stropného otvoru pomocou priložených montážnych pružín. – Vrátane nestmievateľného konvertora LED – Uhol lúča: 38 – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 1,3 cm V zľave tovar máte možnosť zohnať bez problémov u nás v známej rubrike podhľadové svietidlá! Teraz získate výnimočné kusy z tejto populárnej sekcie za internetové ceny! Máme toho viac, mrknite tiež na ďalšie preverené produkty od značky BRUMBERG. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Exkluzívny produkt BRUMBERG BB03 bodové nestmievateľné, chróm od poprednej značky BRUMBERG môžete zaobstarať práve teraz za výhodnú cenu! Teraz v akcii 40 EUR.