Bridlicovo-sivé stropné svietidlo Mara, 60 cm

Unikátny tovar Bridlicovo-sivé stropné svietidlo Mara, 60 cm možno kúpiť okrem iného tu na našom webe zaradený v rubrike stropné svietidlá! Teraz si... viac informácií »
Bridlicovo-sivé stropné svietidlo Mara
Unikátny tovar Bridlicovo-sivé stropné svietidlo Mara, 60 cm možno kúpiť okrem iného tu na našom webe zaradený v rubrike stropné svietidlá! Teraz si...

Unikátny tovar Bridlicovo-sivé stropné svietidlo Mara, 60 cm možno kúpiť okrem iného tu na našom webe zaradený v rubrike stropné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať akčné produkty z tejto populárnej kategórie za najnižšiu cenu! Stropné svetlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v tmavej bridlicovo šedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné svietidlo do každej obývacej izby a tiež sa javí ako vhodná a elegantná takmer v každom štýle. Ak je to potrebné, môžu byť použité energeticky úsporné žiarovky vybavené päticou E27, ktoré v porovnaní s klasickou žiarovkou mnohonásobne znižujú spotrebu energie. tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu, ktorý vďaka jemnému lesku vyzerá elegantne a príťažlivo. Spodná strana je tiež pokrytá bielym chintzom. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku!

V zľave výrobok Bridlicovo-sivé stropné svietidlo Mara, 60 cm od skvelej značky Hufnagel zoženiete teraz za rozumné peniaze! Akčná cena už od 250 EUR.