Bridlicovo-sivé stropné svietidlo Mara, 40 cm

Stropné svetlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v tmavej bridlicovo šedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický... viac informácií »
Bridlicovo-sivé stropné svietidlo Mara
Stropné svetlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v tmavej bridlicovo šedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický...

Stropné svetlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v tmavej bridlicovo šedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné svietidlo do každej obývacej izby a tiež sa javí ako vhodná a elegantná takmer v každom štýle. Ak je to potrebné, môžu byť použité energeticky úsporné žiarovky vybavené päticou E27, ktoré v porovnaní s klasickou žiarovkou mnohonásobne znižujú spotrebu energie. tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu, ktorý vďaka jemnému lesku vyzerá elegantne a príťažlivo. Spodná strana je tiež pokrytá bielym chintzom. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku!
Unikátny a žiadaný produkt Bridlicovo-sivé stropné svietidlo Mara, 40 cm máte možnosť nakúpiť jednoducho na našom webe v obľúbenej rubrike stropné svietidlá. Teraz môžete nájsť podobné kúsky z tejto známej rubriky za internetové ceny.

Zľavový kus Bridlicovo-sivé stropné svietidlo Mara, 40 cm od obľúbenej značky so zárukou kvality Hufnagel jednoducho zoženiete u nás teraz skutočne lacno! V súčasnosti je k dispozícii za 200 EUR.