Box na noviny z ušľ. ocele pre pošt. schránku RAIN

Zľavový výrobok získate ľahko na našom webe v obľúbenej rubrike schránky na noviny! Preskúmajte ďalšie produkty z tejto rubriky za výhodnú cenu!... viac informácií »
Box na noviny z ušľ. ocele pre pošt. schránku RAIN
Značka: ALCO
60 EUR
Overiť dostupnosť »
Zľavový výrobok získate ľahko na našom webe v obľúbenej rubrike schránky na noviny! Preskúmajte ďalšie produkty z tejto rubriky za výhodnú cenu!...

Zľavový výrobok získate ľahko na našom webe v obľúbenej rubrike schránky na noviny! Preskúmajte ďalšie produkty z tejto rubriky za výhodnú cenu! Predná značka ALCO vás a vašich blízkych obohatí o vysoko kvalitné produkty.
Praktický valcový box na noviny z ušľachtilej ocele, vhodný pre poštovú schránku RAIN Tento jednoduchý valcový box na noviny vyrobený z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele je dokonalým doplnkom poštovej schránky RAIN. Môže sa otvoriť z oboch strán a je nalakovaný striebornou farbou. Vaša pošta je výborne chránená pred vplyvom počasia na deň a noc. V rozsahu dodávky je zahrnutý vhodný montážny materiál.

Veľmi obľúbený kus Box na noviny z ušľ. ocele pre pošt. schránku RAIN od spoločnosti so zárukou kvality ALCO jednoducho zaobstaráte teraz za úžasnú cenu. Lacno za 60 EUR.