Box na noviny z hliníkovej zliatiny 1890, zelený

Novinová krabica 1890 vyrobená z liateho hliníka Táto liatinová priehradka na noviny s extra veľkým otvorom je dokonalým a praktickým doplnkom... viac informácií »
Box na noviny z hliníkovej zliatiny 1890
Novinová krabica 1890 vyrobená z liateho hliníka Táto liatinová priehradka na noviny s extra veľkým otvorom je dokonalým a praktickým doplnkom...

Novinová krabica 1890 vyrobená z liateho hliníka Táto liatinová priehradka na noviny s extra veľkým otvorom je dokonalým a praktickým doplnkom mnohých poštových schránok z liateho hliníka. Vďaka svojej veľkorysej veľkosti stráži všetky druhy lisovacích výrobkov kedykoľvek počas dňa alebo v noci a chráni ich pred dažďom a vetrom. Pútavý, ale jednoduchý dizajn priťahuje pozornosť každej fasády. Robustný materiál zaručuje trvanlivosť a tvarovú stálosť. Kvalita vyrobená v Nemecku
Tento kvalitný a žiadaný produkt máte možnosť zohnať okrem iného na našich stránkach umiestnený v kategórii schránky na noviny. Teraz môžete nájsť podobné produkty z tejto populárnej rubriky za internetové ceny.

Veľmi obľúbený produkt Box na noviny z hliníkovej zliatiny 1890, zelený od spoločnosti so skvelým menom Burgwächter máte možnosť získať práve teraz na našej webovej stránke za výpredajovú cenu. Aktuálne stojí u nás 130 EUR.