Box na noviny z hliníkovej zliatiny 1890, biely

Novinová krabica 1890 vyrobená z liateho hliníka Táto liatinová priehradka na noviny s extra veľkým otvorom je dokonalým a praktickým doplnkom... viac informácií »
Box na noviny z hliníkovej zliatiny 1890
Novinová krabica 1890 vyrobená z liateho hliníka Táto liatinová priehradka na noviny s extra veľkým otvorom je dokonalým a praktickým doplnkom...

Novinová krabica 1890 vyrobená z liateho hliníka Táto liatinová priehradka na noviny s extra veľkým otvorom je dokonalým a praktickým doplnkom mnohých poštových schránok z liateho hliníka. Vďaka svojej veľkorysej veľkosti stráži všetky druhy lisovacích výrobkov kedykoľvek počas dňa alebo v noci a chráni ich pred dažďom a vetrom. Pútavý, ale jednoduchý dizajn priťahuje pozornosť každej fasády. Robustný materiál zaručuje trvanlivosť a tvarovú stálosť. Kvalita vyrobená v Nemecku Dizajnový výrobok máte možnosť kúpiť práve na webe v známej sekcii schránky na noviny. Nájdite si ešte iné produkty z tejto populárnej kategórie za rozumné peniaze. Možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie preverené produkty od výrobcu Burgwächter. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný tovar Box na noviny z hliníkovej zliatiny 1890, biely od známej značky Burgwächter jednoducho môžete získať práve tu za výpredajovú cenu. Teraz nakúpite za 130 EUR.