Botanická GoLeaf X1 S3 červeno-modrá fotosyntéza

Výnimočný výrobok Botanická GoLeaf X1 S3 je k dostaniu ešte tu na našom webe v známej kategórii svetlo pre rastliny! Preskúmajte unikátne produkty z... viac informácií »
Botanická GoLeaf X1 S3 červeno-modrá fotosyntéza
Značka: Bioledex
370 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočný výrobok Botanická GoLeaf X1 S3 je k dostaniu ešte tu na našom webe v známej kategórii svetlo pre rastliny! Preskúmajte unikátne produkty z...

Výnimočný výrobok Botanická GoLeaf X1 S3 je k dostaniu ešte tu na našom webe v známej kategórii svetlo pre rastliny! Preskúmajte unikátne produkty z tejto obľúbenej sekcie v bezva akcii! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však viac vybraných výrobkov od dodávateľa Bioledex. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Bioledex predáva veľmi kvalitné výrobky Presvedčte sa sami.
LED rastlinné svetlo GoLeaf X1, 150 W, červeno-modré spektrum S3 pre vysoko efektívnu fotosyntézu Optimalizácia rastu rastlín sa dosahuje touto rastlinnou lampou GoLeaf LED od spoločnosti Bioledex , ktorú je možné použiť ako doplnkové svetlo a rastúce svetlo pre prirodzené slnečné svetlo alebo iné svetelné zdroje. S veľmi vysokým tokom fotónov a červeným a modrým svetlom podporuje fotosyntézu rastlín. Svetelné spektrum rastlinného svetla je možné prepínať a je ideálne pre pestovateľské boxy. Počas fázy rastu využívate modro-ťažké spektrum S4 a pre fázu kvitnutia prechádzate na vysoko červenú zložku – spektrum S1. Svietidlo svojou konštrukciou nevyžaduje ventilátor. Je pasívne chladený, takže pracuje ticho, je odolný a nevyžaduje údržbu. Svetlo závodu je vyrobené v Nemecku a vybavené špeciálne navrhnutými LED diódami OSRAM. Môže byť použitý vo vnútri aj vonku (IP65) a ľahko sa inštaluje, pretože je vybavený 1,5 m dlhým káblom s bezpečnostnou zástrčkou. Robustný kryt je vodotesný; priehľadný sklenený kryt zaisťuje bezstratové vyžarovanie svetla, ľahko sa čistí a v prípade potreby ho možno vymeniť. – Uhol lúča: 120 ° – Teplota okolia: – 30 až + 45 ° C – Spectrum S3 – efektívna červená 620 – 660 nm a modrá 450 nm – Tok fotónov: 260 µmol / s – s 1,5 m káblom s bezpečnostnou zástrčkou – Napájací zdroj je zostavený

Tento kvalitný a žiadaný tovar Botanická GoLeaf X1 S3 červeno-modrá fotosyntéza od skvelého a známeho výrobcu Bioledex ide získať u nás navždy výhodne. V akcii za cenu 370 EUR.