Botanická GoLeaf Q6 S3 červeno-modrá fotosyntéza

Rastlinné svetlo GoLeaf Q6, 320 W, so spektrom S3 červeno-modré pre vysoko efektívnu fotosyntézu V komerčných priestoroch, ako sú škôlky atď., Sa... viac informácií »
Botanická GoLeaf Q6 S3 červeno-modrá fotosyntéza
Značka: Bioledex
1 300 EUR
Overiť dostupnosť »
Rastlinné svetlo GoLeaf Q6, 320 W, so spektrom S3 červeno-modré pre vysoko efektívnu fotosyntézu V komerčných priestoroch, ako sú škôlky atď., Sa...

Rastlinné svetlo GoLeaf Q6, 320 W, so spektrom S3 červeno-modré pre vysoko efektívnu fotosyntézu V komerčných priestoroch, ako sú škôlky atď., Sa toto LED svetlo GoLeaf Q6 od spoločnosti Bioledex na ideálny rast rastlín, aby sa ušetrila energia výmenou za bežné sodíkové výbojky. Vďaka pasívnemu chladeniu svietidlo funguje absolútne nehlučne bez ventilátora a je bezúdržbové. Môže sa ľahko namontovať na dva flexibilné držiaky vďaka triede ochrany IP65, a to v skleníku aj vonku. Červeno-modré spektrum značkových LED diód od spoločnosti OSRAM zabudovaných do svietidla s veľmi vysokým tokom fotónov 746 µmol / s podporuje fotosyntézu v rastlinách. Robustnosť a dlhá životnosť charakterizujú toto rastlinné svetlo vyrobené v Nemecku, ktoré sa ponúka ako energeticky efektívna alternatíva k konvenčným sodíkovým výbojkám. – Uhol lúča: 80 ° – Teplota okolia: – 30 až + 45 ° C – Spectrum S3 s vlnovými dĺžkami 450 (modrá) a 660 (červená) nm – Tok fotónov: 746 µmol / s – s káblom 0,3 m s pripojovacím puzdrom a zabudovaným zdrojom napájania
Žiadaný tovar Botanická GoLeaf Q6 S3 možno zohnať taktiež tu na našom webe umiestnený v rubrike svetlo pre rastliny. Teraz môžete získať nové výrobky z tejto známej rubriky vo výhodnej akcii! Obľúbený výrobca Bioledex poskytuje pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné produkty. Nakupujte, kým je tovar sladom!

Veľmi obľúbený produkt Botanická GoLeaf Q6 S3 červeno-modrá fotosyntéza od spoľahlivej značky Bioledex ľahko môžete získať v aktuálnej ponuke za super peniaze. Lacno za 1 300 EUR.