Dizajnové bodové čierne 2 nastaviteľné svetlá – Nox

Spot Nox kombinuje moderný vzhľad s priemyselným dizajnom. Robustný a praktický čierny bod, ktorý je možné použiť ako nástenné alebo stropné... viac informácií »
Dizajnové bodové čierne 2 nastaviteľné svetlá - Nox
Značka: QAZQA
43 EUR
Overiť dostupnosť »
Spot Nox kombinuje moderný vzhľad s priemyselným dizajnom. Robustný a praktický čierny bod, ktorý je možné použiť ako nástenné alebo stropné...

Spot Nox kombinuje moderný vzhľad s priemyselným dizajnom. Robustný a praktický čierny bod, ktorý je možné použiť ako nástenné alebo stropné svietidlo s nastaviteľným tienidlom, ktoré vám umožní nasmerovať svetlo tam, kde vám to najlepšie vyhovuje. Tento veľký dizajnový bod je povrchovo upravený čiernym štruktúrovaným lakom s hliníkovým reflektorom. Nakloňte a otočte. Pekná povrchová úprava s chrómovými pántmi a plášťom kábla. Vďaka praktickému a funkčnému dizajnu i použitiu dáva Nox chladný a moderný nádych vašej obývacej izbe, kancelárii a kuchyni. Má výšku 20 cm, dĺžku 34 cm a šírku 10 cm. Rozmery montážnej dosky: dĺžka 31 cm a šírka 7 cm. Stropný hrniec má dve tvarovky G9. Doplňte ho dvoma zdrojmi svetla G9 s maximálnym výkonom 40 W. Škvrny majú svetelný lúč 20 stupňov. S týmto spotom Nox choďte do moderny.

Tento obľúbený produkt Dizajnové bodové čierne 2 nastaviteľné svetlá - Nox od skvelej a známej značky QAZQA získajte práve teraz v našej ponuke za výhodnú cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 43 EUR.