Bodové LED Benrath, núdzové osvetlenie s batériou

Anti-panic light - Benrath LED vonkajšie bodové svetlo Toto bodové LED svetlo Benrath je antipanikové svetlo podľa DIN EN 1838. B. povinné vo veľkých... viac informácií »
Bodové LED Benrath
Značka: Ledino
120 EUR130 EUR Zľava -7%
Overiť dostupnosť »
Anti-panic light - Benrath LED vonkajšie bodové svetlo Toto bodové LED svetlo Benrath je antipanikové svetlo podľa DIN EN 1838. B. povinné vo veľkých...

Anti-panic light – Benrath LED vonkajšie bodové svetlo Toto bodové LED svetlo Benrath je antipanikové svetlo podľa DIN EN 1838. B. povinné vo veľkých halách alebo v stanoch na udalosti, ak nie sú jasne definované únikové a záchranné cesty alebo môže byť celá oblasť použitá ako úniková cesta. To platí aj pre verejné priestory nad 60 m², ktoré nemajú určené únikové a záchranné cesty. Tento reflektor Benrath LED sa odporúča všade tam, kde osvetlenie zlyhá z dôvodu výpadku napájania a mohlo by preto spôsobiť paniku. Ako funguje reflektor: Keď je napájanie funkčné, LED reflektor je vypnutý a je zapnutá iba funkcia nabíjania. Len čo dôjde k prerušeniu napájania, rozsvieti sa svetlo LED reflektora do pol sekundy a rozsvieti sa minimálne tri hodiny, aby bolo zabezpečené núdzové osvetlenie. Technické údaje / vlastnosti: – vstavaný zdroj napájania – 1 metrový kábel so zástrčkou Schuko – Li-ion batéria 4,4 Ah – Doba nabíjania 5 hodín – Doba horenia najmenej 3 hodiny Tento žiadaný výrobok Bodové LED Benrath, núdzové osvetlenie máte možnosť získať ľahko tu na našich stránkach v známej rubrike núdzové osvetlenie. Zaobstarajte si ešte podobné produkty z našej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Medzi zákazníkmi obľúbená značka Ledino dodáva pre svojich zákazníkov vysoko kvalitné výrobky Urobte si radosť! Máme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke viac skvelých výrobkov od výrobcu Ledino. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľa podarený produkt Bodové LED Benrath, núdzové osvetlenie s batériou od obľúbeného výrobcu Ledino jednoducho zoženiete online za super peniaze. Vo skvelej akcii za 120 EUR.