Bodová čierna nastaviteľná – Quadro 1 hore

Tento povrchovo pripevnený bod Quadro 1 sa hodí do každého interiéru. Má dĺžku a šírku 9,5 cm a výšku 12 cm. Toto miesto v elegantnom štvorcovom... viac informácií »
Bodová čierna nastaviteľná - Quadro 1 hore
Značka: QAZQA
27 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento povrchovo pripevnený bod Quadro 1 sa hodí do každého interiéru. Má dĺžku a šírku 9,5 cm a výšku 12 cm. Toto miesto v elegantnom štvorcovom...

Tento povrchovo pripevnený bod Quadro 1 sa hodí do každého interiéru. Má dĺžku a šírku 9,5 cm a výšku 12 cm. Toto miesto v elegantnom štvorcovom kryte z čierneho lakovaného hliníka má luxusný kvalitatívny vzhľad. Stropný hrniec má armatúru GU10. Doplňte ho svetelným zdrojom GU10 s maximálnym výkonom 50 W. Príjemným doplnkom k tomuto stropnému bodovému svetlu je, že je výklopné: takže osvetlite svoj priestor tak, ako chcete! Quadro 1 up je tiež stmievateľný (stmievač nie je súčasťou dodávky). Jednoduché, ale pre váš strop také štýlové, toto prisadené bodové svietidlo Quadro 1 hore.
Unikátny produkt Bodová čierna nastaviteľná – Quadro 1 hore máte možnosť dostať ľahko na webe v populárnej sekcii bodove svetla! Získajte výnimočné kusy z tejto populárnej rubriky za akčnú cenu!

Tento žiadaný produkt Bodová čierna nastaviteľná - Quadro 1 hore originál od značky QAZQA môžete si kúpiť tu teraz práve v akcii. Teraz za 27 EUR.