Koľajnicový systém s 5 bodmi 1-fázový čierny so zlatom – Jeana

Tento koľajnicový systém „Jeana“ je skutočným doplnkom domácnosti alebo kancelárie pre základné osvetlenie. Je krásne zakončený nadčasovou... viac informácií »
Koľajnicový systém s 5 bodmi 1-fázový čierny so zlatom - Jeana
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento koľajnicový systém „Jeana“ je skutočným doplnkom domácnosti alebo kancelárie pre základné osvetlenie. Je krásne zakončený nadčasovou...

Tento koľajnicový systém „Jeana“ je skutočným doplnkom domácnosti alebo kancelárie pre základné osvetlenie. Je krásne zakončený nadčasovou čiernou v kombinácii so zlatými škvrnami. Super pekná kombinácia! Vaše škvrny sú nastaviteľné, takže môžete svietiť svetlom tam, kam chcete. Je dlhá 300 cm a vysoká 16,5 cm. Všetkých päť škvŕn má priemer 5,5 cm a dĺžku 9,3 cm. Spoty pasujú na spoty GU10 (každý max. 50 Watt), ktoré je potrebné ešte objednať. Tiež veľmi praktické: škvrny fungujú na adaptéri, ktorý je zabudovaný do koľajnice. Dizajn je preto tiež veľmi elegantný! Bodové svetlá sú tiež nastaviteľné a vhodné na použitie v kombinácii s externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Jedná sa o 1-fázové body: to znamená, že všetky svetelné zdroje na koľajnici sú riadené spoločne, a preto sú vždy vypnuté alebo zapnuté spoločne. Poskytnite najpríjemnejšie základné osvetlenie pomocou týchto železničných škvŕn. Perfektné doma, ale aj v kancelárii!

Obľúbený kus Koľajnicový systém s 5 bodmi 1-fázový čierny so zlatom - Jeana od spoľahlivého výrobcu QAZQA máte možnosť nájsť práve za super cenu! V akcii od 115 EUR.