Moderný vonkajší zemný bod čierny IP67 vrátane LED – Aldo

Mohlo by vaše vonkajšie prostredie využiť atmosféru? Aldo bude v poriadku. Toto miesto na zemi má hodnotu IP IP67, a preto je vode a prachu odolné,... viac informácií »
Moderný vonkajší zemný bod čierny IP67 vrátane LED - Aldo
Značka: QAZQA
24,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Mohlo by vaše vonkajšie prostredie využiť atmosféru? Aldo bude v poriadku. Toto miesto na zemi má hodnotu IP IP67, a preto je vode a prachu odolné,...

Mohlo by vaše vonkajšie prostredie využiť atmosféru? Aldo bude v poriadku. Toto miesto na zemi má hodnotu IP IP67, a preto je vode a prachu odolné, ideálne do exteriéru! Je vyrobený z plastu a má čiernu farbu. Má priemer 4,5 cm a výšku 11 cm. Jeho vstavané rozmery sú 11 cm hlboké a 4,5 cm v priemere. Aldo má nevymeniteľné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 170 lúmenov a 3 000 Kelvinov. To dáva lampe atmosférické a neutrálne biele svetlo. V priemere svetelný zdroj vydrží 15 000 horiacich hodín. Pozemný bod je stmievateľný externým stmievačom, ktorý nie je súčasťou dodávky. Aldo sa perfektne hodí vedľa záhradného chodníka, príjazdovej cesty alebo pod stromy v záhrade. Aldo robí vašu záhradu atraktívnou!

Kvalitný a obľúbený výrobok Moderný vonkajší zemný bod čierny IP67 vrátane LED - Aldo od spoločnosti QAZQA k dostaniu v našej ponuke extra so zľavou! Akčná cena 24,95 EUR.