Bioledex botanická LED lampa GoLeaf TIP65 90 cm

Na optimálny rast rastlín - LED svetlo GoLeaf TIP65 s plným spektrom Rúrkové svetlo GoLeaf od spoločnosti Bioledex zabezpečuje lepší rast rastlín,... viac informácií »
Bioledex botanická LED lampa GoLeaf TIP65 90 cm
Značka: Bioledex
25 EUR
Overiť dostupnosť »
Na optimálny rast rastlín - LED svetlo GoLeaf TIP65 s plným spektrom Rúrkové svetlo GoLeaf od spoločnosti Bioledex zabezpečuje lepší rast rastlín,...

Na optimálny rast rastlín – LED svetlo GoLeaf TIP65 s plným spektrom Rúrkové svetlo GoLeaf od spoločnosti Bioledex zabezpečuje lepší rast rastlín, ako je zelenina, šalát alebo kvety. Nezáleží na tom, či ide o skleník, vnútorný chov alebo projekty vertikálneho poľnohospodárstva, pretože jednoduchá a rýchla inštalácia pomocou systému zapojenia do elektrickej siete to umožňuje. Svietidlo je ideálne na osvetlenie rastlín v mobilných policových systémoch. Svietidlo sa ľahko a rýchlo inštaluje vďaka zástrčkovému systému pripojenia napájania. GoLeaf je vhodný aj do vlhkých miestností, pretože je vybavený vodotesným krytom. Na pripojenie GoLeaf TIP65 k napájaniu je potrebný pripojovací kábel, ktorý si môžete objednať ako príslušenstvo. Svietidlá možno spájať s ďalším príslušenstvom a vytvárať tak neobmedzený počet svietidiel. – Okolitá teplota: – 30 až + 45 °C – Celé spektrum, kontinuálne od 410 do 710 nm – Obľúbené použitie: Optimálny vegetatívny rast – preferované druhy rastlín: zelenina, šalát, kvety – preferované miesto použitia: skleník, tmavá miestnosť – Výťažok fotónov: 1,85 µmol/JNajpredávanejší kus Bioledex botanická LED lampa GoLeaf TIP65 90 cm ide získať už dnes tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii svetlo pre rastliny. Nájdite si ešte podobné výrobky v spomínanej sekcii za super cenu!

Unikátny a žiadaný tovar Bioledex botanická LED lampa GoLeaf TIP65 90 cm od výrobcu so zárukou kvality Bioledex jednoducho môžete získať tu a teraz za výhodné peniaze! Teraz len za 25 EUR.