Bioledex botanická LED lampa GoLeaf TIP65 120 cm

Na optimálny rast rastlín - LED svetlo GoLeaf TIP65 s plným spektrom Rúrkové svetlo GoLeaf od spoločnosti Bioledex zabezpečuje lepší rast rastlín,... viac informácií »
Bioledex botanická LED lampa GoLeaf TIP65 120 cm
Značka: Bioledex
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Na optimálny rast rastlín - LED svetlo GoLeaf TIP65 s plným spektrom Rúrkové svetlo GoLeaf od spoločnosti Bioledex zabezpečuje lepší rast rastlín,...

Na optimálny rast rastlín – LED svetlo GoLeaf TIP65 s plným spektrom Rúrkové svetlo GoLeaf od spoločnosti Bioledex zabezpečuje lepší rast rastlín, ako je zelenina, šalát alebo kvety. Nezáleží na tom, či ide o skleník, vnútorný chov alebo projekty vertikálneho poľnohospodárstva, pretože jednoduchá a rýchla inštalácia pomocou systému zapojenia do elektrickej siete to umožňuje. Svietidlo je ideálne na osvetlenie rastlín v mobilných policových systémoch. Svietidlo sa ľahko a rýchlo inštaluje vďaka zástrčkovému systému pripojenia napájania. GoLeaf je vhodný aj do vlhkých miestností, pretože je vybavený vodotesným krytom. Na pripojenie GoLeaf TIP65 k napájaniu je potrebný pripojovací kábel, ktorý si môžete objednať ako príslušenstvo. Svietidlá možno spájať s ďalším príslušenstvom a vytvárať tak neobmedzený počet svietidiel. – Okolitá teplota: – 30 až + 45 °C – Celé spektrum, kontinuálne od 410 do 710 nm – Obľúbené použitie: Optimálny vegetatívny rast – preferované druhy rastlín: zelenina, šalát, kvety – preferované miesto použitia: skleník, tmavá miestnosť – Výťažok fotónov: 1,85 µmol/JObľúbený a akčný produkt nájdete ešte na našom webe umiestnený v rubrike svetlo pre rastliny. Vyberte si podobné výrobky z našej sekcie za výhodnú cenu. Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás ďalšie skvelé produkty od výrobcu Bioledex. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Tento výrobca Bioledex ponúka vysoko kvalitný sortiment. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Unikátny produkt Bioledex botanická LED lampa GoLeaf TIP65 120 cm od známej spoločnosti Bioledex jednoducho zoženiete u nás teraz extra so zľavou! K dispozícii teraz v predaji za 28 EUR.