Hunter Low Profile III Ventilátor biely/javor

V bielej farbe: stropný ventilátor Low Profile III Low Profile III je ventilátor, ktorý sa vyznačuje veľkou funkčnosťou, ako aj schopnosťou premeny.... viac informácií »
Hunter Low Profile III Ventilátor biely/javor
Značka: Hunter
190 EUR
Overiť dostupnosť »
V bielej farbe: stropný ventilátor Low Profile III Low Profile III je ventilátor, ktorý sa vyznačuje veľkou funkčnosťou, ako aj schopnosťou premeny....

V bielej farbe: stropný ventilátor Low Profile III Low Profile III je ventilátor, ktorý sa vyznačuje veľkou funkčnosťou, ako aj schopnosťou premeny. Dodávaný je aj s druhou sadou lopatiek s menším priemerom. Celkový priemer je potom namiesto 132 cm len 113 cm. Funkcie Vybavený ťahacím spínačom, ktorým sa pohodlne dajú nastaviť jednotlivé rýchlosti a príkony. V miestnostiach s vysokými stropmi sa odporúča použiť predlžovacie tyče, ktoré sú dostupné ako extra príslušenstvo. Ventilátor sa môže v spätnom chode použiť aj v zime na cirkuláciu ohriateho vzduchu v miestnosti. Optimálnym rozložením vzduchu v miestnosti sa tiež môžu znížiť náklady na energiu. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 17 wattov pri 96 ot./min – 42 wattov pri 155 ot./min – 65 wattov pri 182 ot./min Zvláštne vlastnosti Vstavaný motor WhisperWind® umožňuje používať ventilátor Low Profile III v spálňach a iných miestnostiach určených na oddych.

Tento akčný a v zľave tovar Hunter Low Profile III Ventilátor biely/javor od spoločnosti s výborným menom Hunter môžete pohodlne kúpiť aktuálne na webe za super peniaze. Teraz za akčnú cenu 190 EUR.