Biele zapustené LED svetlo Quentin, 9W

Quentin – vstavaný LED reflektor s nastaviteľnou vložkou Vstavané LED reflektory sa tešia veľkej popularite, čomu niet divu, keďže okrem nízkej... viac informácií »
Biele zapustené LED svetlo Quentin
Značka: Arcchio
20 EUR
Overiť dostupnosť »
Quentin – vstavaný LED reflektor s nastaviteľnou vložkou Vstavané LED reflektory sa tešia veľkej popularite, čomu niet divu, keďže okrem nízkej...

Quentin – vstavaný LED reflektor s nastaviteľnou vložkou Vstavané LED reflektory sa tešia veľkej popularite, čomu niet divu, keďže okrem nízkej spotreby elektrickej energie zaujmú aj dlhou životnosťou. V prípade vstavaného reflektora Quentin získate aj mimoriadne decentný dizajn, pretože je jeho kryt vyhotovený v nadčasovej bielej farbe. Vložka žiarovky nie je pevne spojená s krytom, ale možno ju nakláňať v uhle 30°, takže smerovanie svetla si môžete prispôsobiť podľa individuálnych požiadaviek. Uhol svietenia LED diód je 36°. Na inštaláciu svietidla je potrebný montážny otvor s priemerom od 8,5 cm do 9 cm.
Zľavový tovar zoženiete jednoducho na stránkach v obľúbenej sekcii zapustené svietidlá. Teraz nájdete unikátne produkty z tejto obľúbenej kategórie za výpredajovú cenu. To však nie je všetko, naša ponuka je široká! Máme v ponuke tiež viac vybraných výrobkov od výrobcu Arcchio. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Populárna značka v očiach zákazníkov Arcchio dlhodobo predáva vynikajúce produkty Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Výnimočný produkt Biele zapustené LED svetlo Quentin, 9W od výrobcu s dlhou históriou Arcchio možno nájsť práve dnes za úžasnú cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 20 EUR.