Biele stropné svietidlo Mara, 50 cm

Stropné svietidlo Chintz Mara s bielym tienidlo na lampu, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné... viac informácií »
Biele stropné svietidlo Mara
Značka: Hufnagel
220 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Chintz Mara s bielym tienidlo na lampu, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné...

Stropné svietidlo Chintz Mara s bielym tienidlo na lampu, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné svietidlo do každej obývacej izby a tiež sa javí ako vhodná a elegantná takmer v každom štýle. Ak je to potrebné, môžu byť použité energeticky úsporné žiarovky vybavené päticou E27, ktoré v porovnaní s klasickou žiarovkou mnohonásobne znižujú spotrebu energie. tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu, ktorý vďaka jemnému lesku vyzerá elegantne a príťažlivo. Spodná strana je tiež pokrytá bielym chintzom. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku!
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Biele stropné svietidlo Mara, je dostupný bez ťažkostí na našich stránkach zaradený v rubrike stropné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať nové produkty z tejto obľúbenej rubriky za extra cenu. Vedúci dodávateľ Hufnagel môže ponúknuť skvelé produkty

Úplne unikátny výrobok Biele stropné svietidlo Mara, 50 cm od populárneho výrobcu Hufnagel máte možnosť nakúpiť u nás právě za priaznivú cenu. Ceny už od 220 EUR.