Biele stropné svietidlo Mara, 40 cm

Stropné svietidlo Chintz Mara s bielym tienidlo na lampu, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné... viac informácií »
Biele stropné svietidlo Mara
Značka: Hufnagel
200 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Chintz Mara s bielym tienidlo na lampu, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné...

Stropné svietidlo Chintz Mara s bielym tienidlo na lampu, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné svietidlo do každej obývacej izby a tiež sa javí ako vhodná a elegantná takmer v každom štýle. Ak je to potrebné, môžu byť použité energeticky úsporné žiarovky vybavené päticou E27, ktoré v porovnaní s klasickou žiarovkou mnohonásobne znižujú spotrebu energie. tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu, ktorý vďaka jemnému lesku vyzerá elegantne a príťažlivo. Spodná strana je tiež pokrytá bielym chintzom. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku! Úplne unikátny kus Biele stropné svietidlo Mara, je k dostaniu okrem iného tu u nás v známej sekcii stropné svietidlá. Preskúmajte akčné produkty z tejto známej sekcie za skvelú cenu! Tento výnimočný výrobca Hufnagel pre vás pripravuje vynikajúce výrobky. Nové kúsky každý deň!

Tento neodolateľný produkt Biele stropné svietidlo Mara, 40 cm od známej kvalitnej značky Hufnagel je k dostaniu teraz lacno. Ponuka od 200 EUR.