Biele LED Downlight Loreen

Hranaté LED svietidlo Loreen – ideálne na osvetlenie obchodov Loreen má veľmi jednoduchý vzhľad , vďaka čomu sa netlačí zbytočne do popredia, v... viac informácií »
Biele LED Downlight Loreen
Značka: Arcchio
35 EUR40 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
Hranaté LED svietidlo Loreen – ideálne na osvetlenie obchodov Loreen má veľmi jednoduchý vzhľad , vďaka čomu sa netlačí zbytočne do popredia, v...

Hranaté LED svietidlo Loreen – ideálne na osvetlenie obchodov Loreen má veľmi jednoduchý vzhľad , vďaka čomu sa netlačí zbytočne do popredia, v dôsledku čoho má svetlo prednosť. Konštrukcia svietidla pozostáva iba z hliníkového krytu bielej farby, zatiaľ čo zdroj svetla je obklopený čiernou obrubou. Svetlo vyžaruje nadol do miestnosti s dobrou svietivosťou a vďaka svojim vizuálnym a technickým vlastnostiam je toto LED svietidlo veľmi vhodné na osvetlenie obchodov, pričom sa, samozrejme, odporúča použiť naraz niekoľko svetiel série, aby sa dosiahol dobrý výsledok. Zľavový produkt Biele LED Downlight Loreen ide zohnať taktiež tu u nás v sekcii podhľadové svietidlá! Teraz môžete nájsť akčné produkty z tejto rubriky v bezva akcii. V očiach zákazníkov popupárna značka Arcchio pre svojich zákazníkov predáva vynikajúci tovar.

Tento žiadaný produkt Biele LED Downlight Loreen od známej kvalitnej značky Arcchio ľahko môžete zohnať tu teraz práve stále výhodne! Produkt kúpite teraz u nás za 35 EUR.