BEGA 50800 nástenné LED 930 čierne 62 cm 3 760 lm

DALI stmievateľné nástenné LED svietidlo v širokom tvare kvádra s vyžarovaním svetla na oboch stranách Toto široké nástenné svietidlo LED má... celý popis>
BEGA 50800 nástenné LED 930 čierne 62 cm 3 760 lm
Značka: BEGA
644 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

DALI stmievateľné nástenné LED svietidlo v širokom tvare kvádra s vyžarovaním svetla na oboch stranách Toto široké nástenné svietidlo LED má vysoký svetelný tok, ktorý je možné regulovať pomocou externých stmieva? DALI. Vďaka pripojeniu DALI je tu možné aj stmievanie. Vďaka integrovaným plastovým krytom so štruktúrou rozptyľujúcou svetlo vytvárajú vstavané LED diódy na stene prízvuk hore-dole, čo miestnosti zároveň poskytuje príjemné základné osvetlenie. Farby objektov v tejto oblasti sú reprodukované veľmi dobre. Neutrálny dizajn umožňuje kombinovať nástenné svietidlo s mnohými modernými koncepciami vybavenia pre súkromné a verejné vnútorné priestory. Výrobca svietidiel BEGA zo Sauerlandu inšpiroval už takmer 70 rokov svietidlami vynikajúcej kvality a životnosti. Získané skúsenosti sa využívajú na ďalší vývoj, ktorý sa presadzuje a implementuje do vlastných výskumných a výrobných zariadení spoločnosti.
Unikátny a obľúbený produkt máte možnosť zaobstarať ľahko na našom webe umiestnený v kategórii nástenné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať akčné produkty z tejto sekcie za priaznivú cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. Máme aj v ponuke ďalšie vybrané produkty od dodávateľa BEGA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.