BEGA 50537 stropné svietidlo DALI 3000K oceľ Ø26cm

Stmievateľné LED stropné svietidlo do kúpeľne okrúhleho tvaru Toto kúpeľňové svetlo je vhodné na montáž na stenu aj na strop a vďaka ochrane... viac informácií »
BEGA 50537 stropné svietidlo DALI 3000K oceľ Ø26cm
Značka: BEGA
390 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľné LED stropné svietidlo do kúpeľne okrúhleho tvaru Toto kúpeľňové svetlo je vhodné na montáž na stenu aj na strop a vďaka ochrane...

Stmievateľné LED stropné svietidlo do kúpeľne okrúhleho tvaru Toto kúpeľňové svetlo je vhodné na montáž na stenu aj na strop a vďaka ochrane proti prúdeniu vody je možné ho bez váhania použiť vo vlhkých miestnostiach. Model sa skladá z krytu z liateho hliníka a krytu z vnútornej strany z bieleho krištáľového skla. Kompaktné LED svetlo produkuje teplé biele svetlo, ktoré je možné vďaka príslušnému predradníku ovládať pomocou externých stmieva? DALI. Vysoko kvalitné LED diódy zaručujú prirodzené podanie farieb. Osvetľovacia spoločnosť BEGA so sídlom v Sauerlande sa zasadzuje o udržateľné využívanie materiálov a pokrokových technológií. Vysoko kvalitné svetlá presvedčia vďaka svojmu nadčasovému neutrálnemu dizajnu v mnohých oblastiach použitia a zdobia predmety v mnohých krajinách. V zľave produkt možno zakúpiť ľahko na webe v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Teraz nájdete nové výrobky z tejto obľúbenej rubriky za najnižšiu cenu! Populárna značka v očiach zákazníkov BEGA vám môže poskytnúť skvelý tovar. Môžete sa presvedčiť sami!

Veľmi žiadaný tovar BEGA 50537 stropné svietidlo DALI 3000K oceľ Ø26cm od spoločnosti s popredným postavením na trhu BEGA môžete dostať tady teraz naozaj výhodne! Na našich stránkach za 390 EUR.