BEGA 33054 nástenné LED svetlo 3000K grafit 26 cm

LED zapustené nástenné svietidlo s asymetrickým rozložením svetla Toto LED zapustené nástenné svetlo je vyrobené z hliníka a nehrdzavejúcej ocele a... viac informácií »
BEGA 33054 nástenné LED svetlo 3000K grafit 26 cm
Značka: BEGA
330 EUR
Overiť dostupnosť »
LED zapustené nástenné svietidlo s asymetrickým rozložením svetla Toto LED zapustené nástenné svetlo je vyrobené z hliníka a nehrdzavejúcej ocele a...

LED zapustené nástenné svietidlo s asymetrickým rozložením svetla Toto LED zapustené nástenné svetlo je vyrobené z hliníka a nehrdzavejúcej ocele a má nenápadnú farbu. Je zabudovaný do steny a splýva s fasádou. Po šírke svietidla je zárez, ktorý je zapracovaný ako trojuholník a do istej miery skrytý obsahuje teplé biele vyžarujúce LED diódy. Tvar zaisťuje asymetrické rozloženie svetla, pričom svetelný lúč smeruje presne tam, kde je to potrebné. Taktiež sa vyhýba oslneniu, ktoré je v tme veľmi dôležité. Zapustené svietidlo je možné použiť vonku na schodoch, chodníkoch, fasádach domu alebo dokonca pri vstupoch a je na to ideálne vybavené vďaka IP65. Je vhodný aj na priechodné vedenie a najmä v kombinácii s inými kópiami zaisťuje bezpečné osvetlenie v noci a spoľahlivú orientáciu. Obľúbený produkt môžete nájsť jednoducho na našom webe umiestnený v kategórii vonkajsie zapustené svetlá. Pozrite sa na unikátne výrobky z tejto obľúbenej rubriky za rozumné peniaze.

V zľave tovar BEGA 33054 nástenné LED svetlo 3000K grafit 26 cm od dodávateľa tovaru BEGA jednoducho nájdete momentálne na našich stránkach skutočne lacno. Teraz môžete získať za skvelú cenu 330 EUR.