Bavlnené tienidlo čierne 40/45/25 so zlatým vnútrom

Akčný produkt máte možnosť zaobstarať jednoducho na našom webe v populárnej sekcii tienidlo na lampu. Pripravili sme pre vás obľúbené produkty zo... viac informácií »
Bavlnené tienidlo čierne 40/45/25 so zlatým vnútrom
Značka: QAZQA
84,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Akčný produkt máte možnosť zaobstarať jednoducho na našom webe v populárnej sekcii tienidlo na lampu. Pripravili sme pre vás obľúbené produkty zo...

Akčný produkt máte možnosť zaobstarať jednoducho na našom webe v populárnej sekcii tienidlo na lampu. Pripravili sme pre vás obľúbené produkty zo spomínanej sekcie za skvelú cenu!
Hľadáte klasické tienidlo? Toto čierne bavlnené tienidlo má zlaté vnútro, ktoré poskytuje nádherný svetelný efekt. Táto krásna kapucňa je vybavená dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie alebo spúšťanie ramien na vnútornej strane. Inými slovami: tento odtieň môžete použiť ako na stojace, tak aj na závesné lampy. Tienidlo má priemer 45 cm a výšku 25 cm. Vytvorte si s touto kapucňou svoju jedinečnú kombináciu! Tento krásny tienidlo je vhodný pre kovanie E27.

Zľavnený produkt Bavlnené tienidlo čierne 40/45/25 so zlatým vnútrom od skvelej a známej značky QAZQA k dostaniu tady trvalo výhodne! Produkt kúpite teraz u nás za 84,95 EUR.