Bavlnené tienidlo čierne 20/15/13 so zlatým interiérom

Hľadáte klasické tienidlo? Toto čierne bavlnené tienidlo má zlaté vnútro, ktoré poskytuje nádherný svetelný efekt. Táto krásna kapucňa je... viac informácií »
Bavlnené tienidlo čierne 20/15/13 so zlatým interiérom
Značka: QAZQA
34,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte klasické tienidlo? Toto čierne bavlnené tienidlo má zlaté vnútro, ktoré poskytuje nádherný svetelný efekt. Táto krásna kapucňa je...

Hľadáte klasické tienidlo? Toto čierne bavlnené tienidlo má zlaté vnútro, ktoré poskytuje nádherný svetelný efekt. Táto krásna kapucňa je vybavená dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie alebo spúšťanie ramien na vnútornej strane. Inými slovami: tento odtieň môžete použiť ako na stojace, tak aj na závesné lampy. Tienidlo má priemer 20 cm a výšku 13 cm. Vytvorte si s touto kapucňou svoju jedinečnú kombináciu! Tento krásny tienidlo je vhodný pre kovanie E27. Veľa žiadaný produkt Bavlnené tienidlo čierne 20/15/13 so nájdete v pohode tu u nás v sekcii tienidlo na lampu! Získajte nové produkty v spomínanej rubrike na pár kliknutí.

Tento kvalitný tovar Bavlnené tienidlo čierne 20/15/13 so zlatým interiérom od výrobcu so skvelou povesťou QAZQA pohodlne dostanete u nás právě za neuveriteľne výhodnú cenu. V súčasnosti v predaji od 34,95 EUR.