Artemide Ilio mini stojaca lampa app čierna 3 000K

LED stojacia lampa Ilio Mini ovládaná aplikáciou - dizajn: Ernesto Gismondi Purizmus stojacej lampy LED Ilio Mini sa týka len dizajnu stojacej lampy,... viac informácií »
Artemide Ilio mini stojaca lampa app čierna 3 000K
Značka: Artemide
620 EUR690 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
LED stojacia lampa Ilio Mini ovládaná aplikáciou - dizajn: Ernesto Gismondi Purizmus stojacej lampy LED Ilio Mini sa týka len dizajnu stojacej lampy,...

LED stojacia lampa Ilio Mini ovládaná aplikáciou – dizajn: Ernesto Gismondi Purizmus stojacej lampy LED Ilio Mini sa týka len dizajnu stojacej lampy, ktorý vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu pôsobí veľmi moderne a možno ho dokonale začleniť do moderného štýlu bývania. Z hľadiska technológie osvetlenia je Ilio Mini pôsobivé. Stojacia lampa je vybavená výkonným teplým bielym svetelným zdrojom LED, ktorý nepriamo vyžaruje mäkké, jasné svetlo a vytvára veľmi útulnú atmosféru. Illio Mini má stmievač s mikrospínačom, ktorým možno regulovať jas. Stojaciu lampu možno ovládať a stmievať aj cez Bluetooth pomocou bezplatne stiahnuteľnej aplikácie od spoločnosti Artemide. Aplikácia je k dispozícii pre Android a iOS. Ernesto Gismondi (1931-2020) bol spoluzakladateľom spoločnosti Artemide, ktorá existuje od roku 1960. Vyštudoval letecké a kozmické inžinierstvo a od začiatku 60. rokov sa venoval vývoju a výrobe svietidiel.
Obľúbený a akčný výrobok Artemide Ilio mini stojaca lampa možno kúpiť priamo tu na stránkach umiestnený v kategórii stojacie lampy. Teraz kúpite akčné kusy z našej kategórie za najlepšie ceny. Obľúbený výrobca Artemide ponúka svojim zákazníkom skvelé výrobky. Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Preskúmajte u nás tiež ďalšie produkty od výrobcu Artemide. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný tovar Artemide Ilio mini stojaca lampa app čierna 3 000K od kvalitného výrobcu Artemide jednoducho môžete zohnať aktuálne za výpredajovú cenu. Teraz získate od 620 EUR.