Artemide Gople závesná lampa, bronz/čierna

Závesné svietidlo z farebného priehľadného skla Gople od spoločnosti Artemide Závesné svietidlo Gople s esteticky spracovaným skleneným tienidlom je... viac informácií »
Artemide Gople závesná lampa
Značka: Artemide
790 EUR880 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo z farebného priehľadného skla Gople od spoločnosti Artemide Závesné svietidlo Gople s esteticky spracovaným skleneným tienidlom je...

Závesné svietidlo z farebného priehľadného skla Gople od spoločnosti Artemide Závesné svietidlo Gople s esteticky spracovaným skleneným tienidlom je absolútnym lákadlom pre oči, aj keď je vypnuté. Ručne vyrobené sklo má nádherný farebný gradient, ktorý vzniká kombináciou skla a krištáľového skla s príslušnou farebnou úpravou počas spracovania a je obzvlášť efektný pri zapnutom osvetlení. Svetlo vyžaruje smerom nadol aj dookola cez sklo. Svietidlo, ktoré sa dá výborne použiť ako ambientné osvetlenie a ako zdroj svetla nad stolom na vytvorenie osobitnej atmosféry. Séria svietidiel Gople zahŕňa stropné, závesné, podlahové a stolové svietidlá, ktorých dekoratívny dizajn pochádza z dielne BIG, skupiny Bjarke Ingels Group. BIG je skupina architektov a dizajnérov, ktorí v kanceláriách v Kodani a New Yorku pracujú na technicky inovatívnych projektoch, ako je komplex 750 bytov na Manhattane, West 57th. Už ich prvý projekt z roku 2003, premena chátrajúcej oblasti v kodanskom prístave na moderný rekreačný priestor, Harbour Bath Copenhagen, bol veľmi úspešný. Závesné svietidlo Gople vyrába spoločnosť Artemide, jeden z najznámejších výrobcov dizajnových produktov na svete.
Zľavnený kus ide zohnať bezprostredne tu na našich stránkach v populárnej rubrike závesné svietidlá! Pripravili sme skvelé výrobky z tejto obľúbenej rubriky za super cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás nájdete ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Artemide. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Výnimočný produkt Artemide Gople závesná lampa, bronz/čierna od spoločnosti s úžasnou reputáciou Artemide ide získať momentálne na webe za najnižšiu cenu. Akčné ceny od 790 EUR.