Artemide Gople stropné svietidlo, bronz/čierna

Stropné svietidlo Gople s jedinečným skleneným dizajnom - dizajn: BIG Dizajnové stropné svietidlo Gople je skutočným lákadlom pre oči: Jeho sklenené... viac informácií »
Artemide Gople stropné svietidlo
Značka: Artemide
750 EUR840 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Gople s jedinečným skleneným dizajnom - dizajn: BIG Dizajnové stropné svietidlo Gople je skutočným lákadlom pre oči: Jeho sklenené...

Stropné svietidlo Gople s jedinečným skleneným dizajnom – dizajn: BIG Dizajnové stropné svietidlo Gople je skutočným lákadlom pre oči: Jeho sklenené tienidlo bolo vyrobené ručne podľa starej benátskej remeselnej tradície. Farebné a krištáľové sklo sa fúkalo spoločne, čím vznikol neporovnateľne atraktívny vzhľad skla. Farebný gradient dodáva svetlu vyžarujúcemu dookola lampy zvláštny šmrnc. Svietidlo, ktoré navrhla skupina Bjarke Ingels Group, priťahuje všetky pohľady, aj keď je vypnuté. Spoločnosť Gople poskytuje komplexné ambientné a plošné osvetlenie pre obývacie izby a spálne, ako aj pre chodby a predsiene. Výrobná spoločnosť Artemide sa venuje princípu „Ľudského svetla“. Vyrába vysokokvalitné dizajnové svietidlá, ktoré spĺňajú hlbokú ľudskú potrebu harmonicky navrhnutého prostredia so správnym svetlom. Spoločnosť Artemide má päť výrobných závodov v Taliansku, Maďarsku, Francúzsku a Kanade, ako aj dve vlastné sklárne a výskumnú štruktúru. Skupina distribuuje svoje výrobky v 98 krajinách. Veľa predávaný tovar máte možnosť zaobstarať priamo tu na našich stránkach v sekcii stropné svietidlá! Teraz nájdete obľúbené výrobky z tejto kateógrie za skvelú cenu.

Tento najpredávanejší tovar Artemide Gople stropné svietidlo, bronz/čierna od našej známej značky Artemide môžete pohodlne kúpiť tu a teraz práve za neuveriteľne výhodnú cenu. Aktuálne stojí u nás 750 EUR.