Artemide Discovery Square DALI bronz CCT

Závesné svietidlo Discovery Square LED s fascinujúcim svetelným efektom Discovery Square je veľmi moderne navrhnutý LED svetelný zdroj, ktorý je vďaka... viac informácií »
Artemide Discovery Square DALI bronz CCT
Značka: Artemide
2 550 EUR2 840 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Discovery Square LED s fascinujúcim svetelným efektom Discovery Square je veľmi moderne navrhnutý LED svetelný zdroj, ktorý je vďaka...

Závesné svietidlo Discovery Square LED s fascinujúcim svetelným efektom Discovery Square je veľmi moderne navrhnutý LED svetelný zdroj, ktorý je vďaka svojmu vertikálnemu usporiadaniu a nízkej sile vo vypnutom stave takmer nepostrehnuteľný a optimálne sa hodí na atmosférické osvetlenie nielen obytných priestorov, ale aj kancelárií a konferenčných miestností. Ploché tienidlo pozostáva z úzkeho hliníkového rámu s technológiou osvetlenia Edgelight: to znamená, že do rámu je po celom obvode vložený pás LED, ktorý zaplavuje veľký difúzor z technopolyméru jasným svetlom. Homogénne vyžarujúce svetlo ponúka vysokú úroveň vizuálneho komfortu a spĺňa normy UGR pre prácu s VDU bez oslnenia, vďaka čomu je Discovery Square ideálnym riešením osvetlenia aj pre moderné kancelárske priestory, napríklad coworkingové priestory. – Externe stmievateľné (DALI) Ultramoderný dizajn pochádza od spoluzakladateľa výrobnej spoločnosti Artemide – Ernesta Gismondiho (1931-2020). Ernesto Gismondi, ktorý vyštudoval letecké inžinierstvo, vyvíjal a vyrábal osvetľovacie systémy od začiatku 60. rokov 20. storočia. Bol súčasťou avantgardného hnutia „Memphis“ a svojimi návrhmi a výrobkami ovplyvnil dizajn v Taliansku a vo svete. Tento dizajnér, ktorý bol mnohokrát ocenený, získal okrem iného v roku 1994 cenu Compasso d’Oro a v roku 1997 Európsku cenu za dizajn. V roku 2018 mu bolo udelené ocenenie Compasso d’Oro za jeho celoživotné dielo. Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Artemide Discovery Square DALI bronz CCT dá sa zaobstarať v pohode tu u nás umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Vyhľadajte si obľúbené kúsky v spomínanej rubrike za skvelú cenu!

Zaujímavý produkt Artemide Discovery Square DALI bronz CCT od renomovaného dodávateľa Artemide máte možnosť nájsť tu a teraz práve za skvelú cenu. Cena od 2 550 EUR.